loading
Inovacijos ir tvarumas

2009 m. įkurta SOLITEK yra viena iš pirmaujančių saulės energijos sprendimų tiekėjų ir gamintojų šiaurinėje ir rytinėje ES dalyse.  SOLITEK kartu su mokslo įstaigomis, tyrimų centrais ir universitetais, aktyviai vykdo saulės technologijų mokslinius tyrimus, padedančius kurti vis efektyviau energiją išnaudojančius saulės modulius ir ieško naujų būdų kaip efektyviau išnaudoti saulės energiją transporto sektoriuje. SOLITEK dalyvauja Europos Komisijos skaitmeninių inovacijų diegimo srityje – išmaniosios energetikos skaitmeninių inovacijų centro (SMART ENERGY DIH) veikloje. Taip pat aktyviai dalyvauja Europos saulės energijos gamybos tarybos (EMSC) veikloje, kuri skatina Europoje pagamintą saulės energijos gamybą, politinės aplinkos kūrimą, remiančią pramoninę gamybą ir mokslinius tyrimus, išlaikant ją aukščiausiu lygiu visame pasaulyje.

SOLITEK vieninteliai Europoje valdantys visą gamybos procesą – nuo saulės elementų tyrimų ir technologijų vystymo, fotovoltinių modulių gamybos iki saulės jėgainių projektavimo ir instaliavimo.

Būdama saulės energijos technologijų ir naujovių lyderė, SOLITEK deda maksimalias pastangas ne tik tiekdama atsinaujinančios energijos technologijas, bet ir darydama tai ekologiškiausiu būdu.

www.solitek.lt